Oznamy

• 24. a 25.07. - v sobotu bude prvá spoveď pre tretiakov a v nedeľu prijmú najsvätejšiu Eucharistiu.

• Rozlúčka s kaplánom o. Jánom, ktorý odchádza od 01.08. do novej farnosti Porostov, bude 25.07. pri svätej liturgii o 08.00 a v Albinove o 10.00 hod. Takže od augusta naša farnosť bude bez kaplána, ale stále máme medzi sebou dvoch duchovných – výpomocných, ktorí sa venujú špeciálnej pastorácií.

• Dary na chrám: ružencové spoločenstvo darovalo 300 eur. Ďakujeme

• Ohlášky: sviatosť manželstva chcú prijať Viliam Weis, nab. gr. kat., bývajúci v Cernine a Natália Berešová, nab. gr. kat., bývajúca v Sečovciach.

• Upratovanie chrámu 23.07. (piatok): RODIČIA PRVOPRIJÍMAJÚCICH DETÍ.

• Upratovanie chrámu 30.07. (piatok): Žofia Bukatová, Mária Ferenčíková, Anna Dobošová, Margita Kurpašová, Anna Semanová, Mária Šimková, Marcela Antoliková.